Twizo Verification (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Your changes have been saved
lv: Jūsu veiktās izmaiņas ir saglabātas

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.
