Twizo Verification (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
