Twizo Verification (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Sender
nl: Afzender

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Your changes have been saved
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.
