Twizo Verification (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Sender
pl: Nadawca

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Confirm number
pl: Potwierdź numer
