Twizo Verification (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Message
fa: پیغام

en: Save
fa: ذخیره

en: Log in
fa: ورود

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.
