Twizo Verification (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Save
pt: Guardar

en: Sender
pt: Remetente

en: Send SMS
pt: Enviar SMS

en: Log in
pt: Entrar

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.
