Twizo Verification (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Sender
ru: Отправитель

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Log in
ru: Войти

en: Your changes have been saved
ru: Ваши изменения были сохранены

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Confirm number
ru: Подтвердите номер
