Twizo Verification (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Confirm number
sk: Potvrdiť číslo
