Twizo Verification (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Save
sv: Spara

en: Sender
sv: Avsändare

en: Log in
sv: Logga in

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.
