Twizo Verification (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Save
th: บันทึก

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว
