Twizo Verification (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Save
tr: Kaydet

en: Sender
tr: Gönderen

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.
