Twizo Verification (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Sender
uk: Відправник

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Log in
uk: Вхід

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.
