Twizo Verification (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Sender
vi: Người gửi

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.
