Two steps login (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Password
bs: Lozinka
