Two steps login (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: user
da: bruger

en: Username
da: Brugernavn

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Password
da: Adgangskode

en: Create account
da: Opret konto

en: Conflict
da: Konflikt

en: Login attempt failed for %user.
da: Login-forsøg mislykkedes for %user.

en: About
da: Om

en: Enter your @s username.
da: Indtast dit @s brugernavn.

en: Username or e-mail address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
da: Du kan logge ind med dit tildelte brugernavn eller din e-mail-adresse.

en: Enter your e-mail address.
da: Indtast din e-mail-adresse.

en: Enter the password that accompanies your username.
da: Indtast adgangskoden der hører til dit brugernavn.
