Two steps login (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: About
el: Περί

en: Enter your @s username.
el: Εισάγετε το όνομα λογαριασμού σας για το @s.

en: Username or e-mail address
el: Όνομα λογαριασμού ή διεύθυνση e-mail

en: Enter the password that accompanies your username.
el: Εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης που συνοδεύει το όνομα λογαριασμού σας.
