Two steps login (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: user
et: kasutaja

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Password
et: Parool

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: About
et: Programmist

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.
