Two steps login (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Password
fi: Salasana

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: Conflict
fi: Ristiriita

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: About
fi: Tietoja

en: Enter your @s username.
fi: Syötä käyttäjätunnuksesi sivustolle @s.

en: Username or e-mail address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite

en: Enter the password that accompanies your username.
fi: Syötä tunnuksesi salasana.
