Two steps login (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: About
gu: વિશે
