Two steps login (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: user
hr: korisnik

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Password
hr: Lozinka

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: About
hr: Opis

en: Enter your @s username.
hr: Unesite svoje @s korisničko ime.

en: Username or e-mail address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.
