Two steps login (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Enter your @s username.
hy: Մուտքագրեք Ձեր @s օգտանունը։

en: Enter the password that accompanies your username.
hy: Մուտքագրեք գաղտնաբառը, որը համապատասխանում է ձեր օգտանվանը։
