Two steps login (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
