Two steps login (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്
