Two steps login (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना
