Two steps login (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Password
ro: Parolă

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eşuată de autentificare pentru %user.

en: About
ro: Despre

en: Enter your @s username.
ro: Introduceţi numele utilizator @s.

en: Username or e-mail address
ro: Nume utilizator sau adresa e-mail

en: Enter the password that accompanies your username.
ro: Introduceţi parola corespunzătoare numelui de utilizator.
