Two steps login (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Password
si: මුරපදය
