Two steps login (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Enter your @s username.
th: กรุณาใส่ชื่อผู้ใช้

en: Username or e-mail address
th: ชื่อผู้ใช้หรืออีเมล

en: Enter the password that accompanies your username.
th: กรุณาใส่รหัสผ่าน
