Two steps login (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: user
uk: користувач

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Password
uk: Пароль

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: About
uk: Про модуль

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
uk: Можна увійти використовуючи або відповідне ім'я користувача або вашу адресу електронної пошти.

en: Enter your e-mail address.
uk: Введіть ваш e-mail.

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: Image Style
uk: Стиль зображення
