Two steps login (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: E-mail
az: E-poçt

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Password
az: Parol

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: About
az: Haqqında
