Two steps login (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Password
be: Пароль

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: About
be: Аб

en: Enter your @s username.
be: Увядзіце ваша @s імя карыстальніка.

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.
