Two steps login (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Username or e-mail address
bn: ব্যবহারকারীর নাম (ইউজারনেম) অথবা ই-মেইল ঠিকানা

en: Enter the password that accompanies your username.
bn: আপনার ব্যবহারকারীর-নাম এর সংশ্লিষ্ট পাসওয়ার্ডটি লিখুন।
