Two steps login (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Password
cs: Heslo

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: About
cs: Popis

en: Enter your @s username.
cs: Zadejte své uživatelské jméno pro @s.

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
cs: Můžete se přihlásit buď s přiděleným uživatelským jménem nebo vaší e-mailovou adresou.

en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte své heslo.
