Two steps login (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: user
eo: uzanto

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Enter your @s username.
eo: Entajpu vian @s uzantnomon.

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Enter the password that accompanies your username.
eo: Entajpu la pasvorton kiu akompanas vian uzantnomon.
