Two steps login (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: user
fa: کاربر

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: About
fa: درباره

en: Enter your @s username.
fa: نام کاربری @s خود را وارد کنید.

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیک

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
fa: شما میتوانید با نام کاربری و یا آدرس پست الکترونیکی خود وارد سایت شوید.

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: گذرواژه‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.
