Two steps login (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Enter your @s username.
ga: Clóscríobh d’ainm úsáideora @s.

en: Username or e-mail address
ga: Ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist

en: Enter the password that accompanies your username.
ga: Clóscríobh do phasfhocal a ghabhann le d’ainm úsáideora.
