Two steps login (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: About
gl: Información

en: Enter your @s username.
gl: Insira o seu @s nome de usuario

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.
