Two steps login (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Password
hu: Jelszó

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Conflict
hu: Ütközés

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: About
hu: Leírás

en: Enter your @s username.
hu: A @s webhelyen regisztrált felhasználónév.

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
hu: A felhasználónévvel vagy az e-mail címmel egyaránt be lehet jelentkezni.

en: Enter your e-mail address.
hu: Meg kell adni az e-mail címet.

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Show More
hu: Több mutatása

en: E-mail or username
hu: Email cím vagy felhasználónév

en: Enter your e-mail address or username.
hu: Email cím vagy felhasználónév megadása.
