Two steps login (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: user
is: notandi

en: E-mail
is: Netfang

en: Username
is: Notendanafn

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Password
is: Lykilorð

en: Create account
is: Stofna aðgang

en: Login attempt failed for %user.
is: Innskráning mistókst hjá %user.

en: About
is: Um

en: Enter your @s username.
is: Sláðu inn notandanafn þitt hjá @s .

en: Username or e-mail address
is: Notandanafn eða tölvupóstfang

en: Enter your e-mail address.
is: Sláðu inn netfangið þitt.

en: Enter the password that accompanies your username.
is: Sláðu inn lykilorðið sem fylgir notandanum þínum.
