Two steps login (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Password
jv: Sandhi

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: About
jv: Ngenani

en: Enter your @s username.
jv: Leboknā jeneng @s Sampéyan.

en: Username or e-mail address
jv: Jeneng panganggo utawa alamat e-mail

en: Enter the password that accompanies your username.
jv: Leboknā tembung sandi sing cocog karo jeneng panganggo.
