Two steps login (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Enter your @s username.
kk: Өз @s қолданушы атын еңгізіңіз.

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Enter the password that accompanies your username.
kk: Өз қолданушы атына сай құпиясөз енгізіңіз.
