Two steps login (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Password
mn: Нууц үг
