Two steps login (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: About
my: အကြောင်း

en: Enter your @s username.
my: သင့် @s အမည်ကို ထည့်ပါ

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ
