Two steps login (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: About
nl: Over

en: Enter your @s username.
nl: Vul uw @s-gebruikersnaam in.

en: Username or e-mail address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
nl: U kunt inloggen met uw gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Enter your e-mail address.
nl: Vul uw e-mailadres in.

en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Geef het wachtwoord dat bij uw gebruikersnaam hoort.

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Forgot password
nl: Wachtwoord vergeten

en: E-mail or username
nl: E-mailadres of gebruikersnaam

en: Enter your e-mail address or username.
nl: Vul uw e-mailadres of gebruikersnaam in.
