Two steps login (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: user
nn: brukar

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.

en: Username or e-mail address
nn: Brukarnamn eller e-postadresse

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.
