Two steps login (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Password
oc: Senhal

en: Conflict
oc: Conflicte

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: About
oc: A prepaus

en: Enter your @s username.
oc: Picatz vòstre nom d'utilizaire per @s.

en: Username or e-mail address
oc: Nom d'utilizaire o adreça electronica.

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.
