Two steps login (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Enter your @s username.
pa: ਆਪਣਾ @s ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਦਿਓ।

en: Username or e-mail address
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਜਾਂ ਈਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Enter the password that accompanies your username.
pa: ਆਪਣੇ ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਨਾਲ ਸਬੰਧਿਤ ਪਾਸਵਰਡ ਭਰੋ।
