Two steps login (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: About
ps: په اړه
