Two steps login (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Password
sk: Heslo

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: About
sk: Informácie o

en: Enter your @s username.
sk: Zadajte svoje používateľské meno @s.

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.
