Two steps login (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: user
vi: người dùng

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Conflict
vi: Xung đột

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Enter your @s username.
vi: Hãy điền tên đăng nhập ở @s của bạn.

en: Username or e-mail address
vi: Tên người dùng hoặc địa chỉ e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
vi: Bạn có thể đăng nhập vào hệ thống qua tên đăng nhập hoặc e-mail của mình.

en: Enter the password that accompanies your username.
vi: Điền mật khẩu đi kèm với tên đăng nhập.
