Two steps login (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: user
af: gebruiker

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Create account
af: Skep profiel

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.
